Únor 2013


ŽELVIČKA SÁRA OD MICHALA

25. února 2013 v 20:55 | Lenka |  Fotky-Vaše želvy
Ahojky,
Michalovu želvičku Sáru už tu máme, tohle jsou fotky upraveného akvárko a přibyly tam i nějaké rybky. Jak se vám to líbí? Mně moc! Rybičky to krásně oživí a mě je líto, že je tam nemůžu mít taky, asi by byly během pár minut pryč :-)ŽELVIČKA OD DOMINIKA

9. února 2013 v 20:45 | Lenka |  Fotky-Vaše želvy
Ahoj dnes ještě jednou,
přidávám slibované fotky :-)
AHOJ!

9. února 2013 v 10:27 | Lenka
Ahoj všem,
tak se vám po delší době ozývám. Je mi líto, že jsem se teď nějakou dobu blogu nevěnovala a odpovídání na dotazy dost vázlo, v Želví poradně úplně, v ostatních rubrikách a na mailu jsem se odpovídat snažila, i když to bohužel nebylo hned, jak by bylo potřeba. Byla jsem dlouho nemocná, musela jsem být v nemocnici a přes měsíc jsem nebyla ve škole a když jsem nastoupila, tak jsem toho měla tolik, že mi na blog nezbýval vůbec čas. Teď už se to ale trochu uklidnilo, tak bych chtěla, aby se to tu zas vrátilo do normálu. Budu se snažit i kromě odpovídání na dotazy častěji přispívat, fotit želvy a dělat videa a dávat je sem. Tím chci vyzvat i vás, abyste mi na můj mail lenkam11@seznam.cz posílali fotky nebo třeba i videa vašich želviček, ráda se podívám a myslím si, že ne jen já :-) A pro spoustu lidí jsou vaše fotky třeba i inspirací, když neví, jak želvičce zařídit akvárko, udělat ostrůvek atd. Můžete mi samozřejmě poslat fotky i vy, co už tady na blogu svoje želvičky máte, ráda se podívám, jak vyrostly, nebo co se třeba změnilo :-) Takže se budu moc těšit!

Taky bych vám chtěla poděkovat, jak si skvěle navzájem pomáháte v Želví poradně a hlavně bych chtěla moc poděkovat Michalovi, který skvěle radí, když má někdo nějaký problém nebo tak. Jsem ti za to moc vděčná a líp bych to neuměla..děkuju :-)

Tak se mějte všichni moc hezky, pozdravujte želvičky a ještě dneska můžete čekat fotky želvičky, které mi poslal Dominik.