Říjen 2011BARČA, TRUBIČKA, JARUŠKA, BELLA

7. října 2011 v 22:43 | Lenka |  Moje želvy
Ahoj, naposledy tu jsou fotky mých želv ještě z prázdnin, tak jsem si říkala, že bych zas něco mohla nafotit. Taky bych ráda udělala želví video, ale zatím se mi žádný nepodařilo, většinou jsou rozmazaný...nevím čím to je, jestli foťákem, nebo mojí nešikovnou rukou :-) tak snad to někdy vyjde a povedou se.

Taky vám chci poděkovat, minulý týden tu bylo v jeden den přes sto lidí, a to si myslím, že je dost. Měla jsem velkou radost, když jsem se dívala do statistky návštěvnosti :-) !

Budu moc ráda, když mi budete posílat na mail fotky svých želv, akvárium, jezírko, ráda se podívám a na blog je přidám a myslím, že i ostatní se rádi podívají, hodně lidí se třeba může i inspirovat :-)

Vyfotila jsem každou želvu zvlášť, většinou jsou na posteli, a kdybych je fotila pohromadě, tak bych se bála, že spadnou. Jim je úplně jedno, že tam postel končí, klidně by si šly dál a spadly by do prázdna. Tak bych je neuhlídala. Je ale i pár fotek společných při slunění, nebo v akvárku. Chybí akorát Trubička, co se pořád jen slunila a mně bylo líto jí to kazit, tak tu vyfotím zítra :-)
Pro zobrazení fotek - Celý článek